Często zadawane pytania

Jaki jest wiek samochodów? Uprzejmie informujemy ze wszystkie nasze auta są nowe, ich wiek nie przekracza 2-3 lat. . Szczególnie dbamy o stan techniczny naszych samochodów i bezpieczeństwo naszych Klientów.
Gdzie nabywane są Państwa samochody? Jesteśmy pierwszym właścicielem aut, które są zakupywane i serwisowane w autoryzowanych stacjach dealerskich.
Co oznaczają skróty TP i CDW? TP - Theft Protection - jest to ubezpieczenie od kradzieży auta CDW - Collision Damage Waver- jest to ubezpieczenie od wypadków
Czy podstawiacie Państwo samochody w inne miejsca niż Warszawa, Kraków? Tak podstawiamy auta w każde dowolne miejsce w Polsce wybrane przez klienta za dodatkową dopłatą.
Czy istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia wózka, kilku siedzisk lub fotelików dla dzieci? Wypożyczamy dowolną ilość fotelików, wózków w zależności od potrzeb klientów. Dla małych dzieci posiadamy foteliki, a dla większych siedziska dzięki którym dzieci siedzą wyżej i łatwiej się je przypina pasami.
Czy istnieje możliwość wyjazdu za granicę Polski wynajętym samochodem? Uprzejmie informujemy, że wyjazd jest możliwy, jednakże każdy taki wyjazd trzeba indywidualnie omówić z Local Rent a Car. Jednocześnie informujemy, że przy wyjazdach zagranicznych firma LRC nie jest w stanie świadczyć Państwu pomocy technicznej.
Czy trzeba wykupywać ubezpieczenie w Local Rent a Car, jeśli jest się posiadaczem karty kredytowej która pokrywa ubezpieczenie? Nie trzeba. Akceptujemy ubezpieczenie pokrywane przez kartę kredytową.
Czy wypożyczany telefon komórkowy działa poza terytorium Polski i jaki jest jego koszt użytkowania? Uprzejmie informujemy że tel. komórkowy działa jedynie na terenie Polski, a jego koszt użytkowania waha się w granicach 0,49 PLN/ min rozmowy wychodzącej.